ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗΓ+Γ-
1ΑΓΙΑ ΜΟΝΗ301210022613
2ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ2612822307
3ΠΟ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ23127232715
4ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ19126152420
5ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΑΡΚΟΥ18125342817
6ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ61220101037
7ΑΟ ΣΕΡΒΩΤΩΝ0120012036

Προβιβασμός – Α’ ΕΠΣΤ
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗΓ+Γ-
1ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΡΟΠΩΤΟΥ31121011319
2ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΠΙΑΛΕΙΑΣ2912921376
3ΠΟ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ22126422817
4ΔΟΞΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΣ16124442429
5ΟΡΦΕΑΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΥ13124261717
6ΑΟ ΒΑΛΤΙΝΟΥ7122191837
7ΑΟ ΦΩΤΕΙΝΟΥ01200121354

Προβιβασμός – Α’ ΕΠΣΤ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΙΑ ΜΟΝΗΠΕΤΡΩΤΟ3-1
ΗΡ. ΖΑΡΚΟΥΑΠΟΣΤΟΛΟΙ2-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΣΕΡΒΩΤΑ3-0 ΑΑ
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣΠΙΑΛΕΙΑ1-2
ΒΑΛΤΙΝΟΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ4-5
ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΡΟΠΩΤΟ2-3
ΡΕΠΟ: ΦΩΤΕΙΝΟ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.ΑΓΙΑ ΜΟΝΗ0-3
ΠΕΤΡΩΤΟΗΡ. ΖΑΡΚΟΥ2-1
ΣΕΡΒΩΤΑΑΠΟΣΤΟΛΟΙ0-3 ΑΑ
ΡΕΠΟ: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΦΩΤΕΙΝΟΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ0-1
ΠΙΑΛΕΙΑΒΑΛΤΙΝΟ5-0
ΡΟΠΩΤΟΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ1-1
ΡΕΠΟ: ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΙΑ ΜΟΝΗΗΡ. ΖΑΡΚΟΥ2-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.4-0
ΣΕΡΒΩΤΑΠΕΤΡΩΤΟ0-3 ΑΑ
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣΒΑΛΤΙΝΟ3-0
ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΦΩΤΕΙΝΟ5-0
ΡΟΠΩΤΟΠΙΑΛΕΙΑ2-1
ΡΕΠΟ: ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΑΓΙΑ ΜΟΝΗ0-1
ΗΡ. ΖΑΡΚΟΥΣΕΡΒΩΤΑ3-0 ΑΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ1-6
ΡΕΠΟ: ΠΕΤΡΩΤΟ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ0-0
ΒΑΛΤΙΝΟΡΟΠΩΤΟ0-3
ΦΩΤΕΙΝΟΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΑΝΑΒ
ΡΕΠΟ: ΠΙΑΛΕΙΑ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΙΑ ΜΟΝΗΣΕΡΒΩΤΑ3-0 ΑΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΙΑΜΠΕΛΑΚΙΑ1-0
ΠΕΤΡΩΤΟΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.2-0
ΡΕΠΟ: ΗΡ. ΖΑΡΚΟΥ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣΡΟΠΩΤΟ0-1
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ3-3
ΠΙΑΛΕΙΑΦΩΤΕΙΝΟ5-0
ΡΕΠΟ: ΒΑΛΤΙΝΟ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΙΑΓΙΑ ΜΟΝΗ1-3
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΠΕΤΡΩΤΟ2-0
ΗΡ. ΖΑΡΚΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.9-0
ΡΕΠΟ: ΣΕΡΒΩΤΑ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ2-1
ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΠΙΑΛΕΙΑ0-0
ΒΑΛΤΙΝΟΦΩΤΕΙΝΟ3-1
ΡΕΠΟ: ΡΟΠΩΤΟ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΕΤΡΩΤΟΑΠΟΣΤΟΛΟΙ1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.ΣΕΡΒΩΤΑ3-0 AA
ΗΡ. ΖΑΡΚΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΑ1-1
ΡΕΠΟ: ΑΓΙΑ ΜΟΝΗ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΙΑΛΕΙΑΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ4-0
ΦΩΤΕΙΝΟΡΟΠΩΤΟ0-5
ΒΑΛΤΙΝΟΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ1-3
ΡΕΠΟ: ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΕΤΡΩΤΟΑΓΙΑ ΜΟΝΗ1-3
ΑΠΟΣΤΟΛΟΙΗΡ. ΖΑΡΚΟΥ2-2
ΣΕΡΒΩΤΑΑΜΠΕΛΑΚΙΑ0-3 ΑΑ
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΙΑΛΕΙΑΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ3-1
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΒΑΛΤΙΝΟ1-1
ΡΟΠΩΤΟΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ1-0
ΡΕΠΟ: ΦΩΤΕΙΝΟ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΙΑ ΜΟΝΗΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.3-0
ΗΡ. ΖΑΡΚΟΥΠΕΤΡΩΤΟ3-3
ΑΠΟΣΤΟΛΟΙΣΕΡΒΩΤΑ3-0 AA
ΡΕΠΟ: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣΦΩΤΕΙΝΟ4-2
ΒΑΛΤΙΝΟΠΙΑΛΕΙΑ1-3
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΡΟΠΩΤΟ1-4
ΡΕΠΟ: ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡ. ΖΑΡΚΟΥΑΓΙΑ ΜΟΝΗ0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ1-4
ΠΕΤΡΩΤΟΣΕΡΒΩΤΑ3-0 ΑΑ
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΛΤΙΝΟΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ0-2
ΦΩΤΕΙΝΟΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ2-4
ΠΙΑΛΕΙΑΡΟΠΩΤΟ1-0
ΡΕΠΟ: ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΙΑ ΜΟΝΗΑΜΠΕΛΑΚΙΑ0-5
ΣΕΡΒΩΤΑΗΡ. ΖΑΡΚΟΥ0-3 AA
ΑΠΟΣΤΟΛΟΙΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.2-1
ΡΕΠΟ: ΠΕΤΡΩΤΟ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ1-2
ΡΟΠΩΤΟΒΑΛΤΙΝΟ3-0
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΦΩΤΕΙΝΟ3-0 AA
ΡΕΠΟ: ΠΙΑΛΕΙΑ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΕΡΒΩΤΑΑΓΙΑ ΜΟΝΗ0-3 ΑΑ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΑΠΟΣΤΟΛΟΙ0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.ΠΕΤΡΩΤΟ1-2
ΡΕΠΟ: ΗΡ. ΖΑΡΚΟΥ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΡΟΠΩΤΟΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ3-1
ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ6-2
ΦΩΤΕΙΝΟΠΙΑΛΕΙΑ0-10
ΡΕΠΟ: ΒΑΛΤΙΝΟ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΙΑ ΜΟΝΗΑΠΟΣΤΟΛΟΙ1-4
ΠΕΤΡΩΤΟΑΜΠΕΛΑΚΙΑ2-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.ΗΡ. ΖΑΡΚΟΥ0-2
ΡΕΠΟ: ΣΕΡΒΩΤΑ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ2-2
ΠΙΑΛΕΙΑΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ1-1
ΦΩΤΕΙΝΟΒΑΛΤΙΝΟ4-5
ΡΕΠΟ: ΡΟΠΩΤΟ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΙΠΕΤΡΩΤΟ0-4
ΣΕΡΒΩΤΑΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.0-3 ΑΑ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΗΡ. ΖΑΡΚΟΥ4-1
ΡΕΠΟ: ΑΓΙΑ ΜΟΝΗ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΠΙΑΛΕΙΑ0-1
ΡΟΠΩΤΟΦΩΤΕΙΝΟ5-2
ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΒΑΛΤΙΝΟ4-3
ΡΕΠΟ: ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗΦΗΚΗ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΚΙΛΕΛΕΡΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝ. ΑΡΤΑΣΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΣ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΦΗΚΗΚΙΛΕΛΕΡ
ΖΑΚΥΝΘΟΣΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΑΝΑΓΕΝ. ΑΡΤΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣΑΣ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
ΚΙΛΕΛΕΡΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΑΝΑΓΕΝ. ΑΡΤΑΣΦΗΚΗ
ΑΣ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣΚΙΛΕΛΕΡ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣΑΝΑΓΕΝ. ΑΡΤΑΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΑΣ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΦΗΚΗΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΚΙΛΕΛΕΡΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝ. ΑΡΤΑΣΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
ΑΣ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣΦΗΚΗ
ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
ΚΙΛΕΛΕΡΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗΑΝΑΓΕΝ. ΑΡΤΑΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΣ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΦΗΚΗΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΝΑΓΕΝ. ΑΡΤΑΣΚΙΛΕΛΕΡ
ΑΣ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
ΠΙΕΡΙΚΟΣΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ
ΦΗΚΗΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
ΑΝΑΓΕΝ. ΑΡΤΑΣΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑΑΣ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΚΙΛΕΛΕΡΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣΦΗΚΗ
ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗΑΣ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΓΕΝ. ΑΡΤΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣΚΙΛΕΛΕΡ
ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
ΦΗΚΗΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΑΣ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝ. ΑΡΤΑΣΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΚΙΛΕΛΕΡΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΦΗΚΗ
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΑΣ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΖΑΚΥΝΘΟΣΑΝΑΓΕΝ. ΑΡΤΑΣ
ΦΗΚΗΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΚΙΛΕΛΕΡ
ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΠΙΕΡΙΚΟΣΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΑΣ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥΦΗΚΗ
ΑΝΑΓΕΝ. ΑΡΤΑΣΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ
ΚΙΛΕΛΕΡΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΖΑΚΥΝΘΟΣΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΦΗΚΗΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣΑΣ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣΑΝΑΓΕΝ. ΑΡΤΑΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΚΙΛΕΛΕΡ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
ΖΑΚΥΝΘΟΣΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΦΗΚΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΙΕΡΙΚΟΣΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
ΑΣ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
ΑΝΑΓΕΝ. ΑΡΤΑΣΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
ΚΙΛΕΛΕΡΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗΦΗΚΗ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗΑΣ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΑΝΑΓΕΝ. ΑΡΤΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑΚΙΛΕΛΕΡ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΦΗΚΗΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΣ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥΚΙΛΕΛΕΡ
ΑΝΑΓΕΝ. ΑΡΤΑΣΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣΦΗΚΗ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΚΙΛΕΛΕΡΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΑΣ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥΑΝΑΓΕΝ. ΑΡΤΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΦΗΚΗΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΚΙΛΕΛΕΡ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΙΕΡΙΚΟΣΑΝΑΓΕΝ. ΑΡΤΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΣ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΘΠΑΙΚΤΗΣΟΜΑΔΑΓΚΟΛΑΓ
1ΠΟΛΥΓΕΝΗΣΑΜΠΕΛΑΚΙΑ713
2ΛΟΖΙΟΣΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ613
3ΨΥΧΟΣΑΓΙΑ ΜΟΝΗ613
4ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣΑΜΠΕΛΑΚΙΑ513
5ΛΕΦΑΣΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ413
ΘΠΑΙΚΤΗΣΟΜΑΔΑΓΚΟΛΑΓ
1ΜΗΤΣΙΑΚΗΣΠΙΑΛΕΙΑΣ1113
2ΖΑΡΙΔΑΣΠΙΑΛΕΙΑΣ1013
3ΝΟΥΛΑΣΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ813
4ΠΑΛΑΣΚΑΣΠΟΠ513
5ΚΩΤΟΥΛΑΣΠΙΑΛΕΙΑΣ513
ΧΡΟΝΙΑΟΜΑΔΑ
2023-2024ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΟΝΗΣ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΡΟΠΩΤΟΥ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
2022-2023ΠΟ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΑΟ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
2021-2022ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
AO M. AΛEΞ. ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
2020-2021ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΛΟΓΩ COVID-19
2019-2020ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΛΟΓΩ COVID-19
Θ ΟΜΑΔΑ ΤΙΤΛ ΧΡΟΝΙΕΣ
1ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ281947, 1951, 1952, 1953, 1954, 1957, 1958, 1959, 1960, 1961,
1963, 1965, 1968, 1971, 1973, 1975, 1981, 1990, 1992, 1999,
2005, 2006, 2008, 2009, 2012, 2013, 2015, 2020
2ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ191940, 1948, 1955, 1967, 1969, 1977, 1982, 1984, 1986, 1988,
1989, 1991, 1993, 1994, 1995, 2004, 2010, 2014, 2022
3ΑΕΚ161932, 1939, 1949, 1950, 1956, 1964, 1966, 1978, 1983, 1996,
1997, 2000, 2002, 2011, 2016, 2023
4ΠΑΟΚ81972, 1974, 2001, 2003, 2017, 2018, 2019, 2021
5ΑΕΛ21985, 2007
6ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ21979, 1998
7ΑΡΗΣ11970
8ΗΡΑΚΛΗΣ11976
9ΟΦΗ11987
10ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ11933
11ΚΑΣΤΟΡΙΑ11980

Β’ ΕΠΣΤ: Δίνει το πρωτάθλημα στο Ροπωτό το Παλαιομονάστηρο στον 2ο – Άλλη μία νίκη γοήτρου για Απόστολους απέναντι στην πρωταθλήτρια Αγία Μονή στον 1ο (Ρεπορτάζ 13ης αγ.)

Μια απώλεια εκτός προγράμματος έκανε η Πιαλεία σε κρίσιμο σημείο, που κατά πάσα πιθανότητα θα…

1 2 3 4 5 6 7 8 9

ΩΠ! Σε βλέπω, μη κλέβεις!