EURO 2024
(Γερμανία)

ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΓΕΡΜΑΝΙΑ62200
2ΕΛΒΕΤΙΑ42110
3ΣΚΩΤΙΑ12011
4ΟΥΓΓΑΡΙΑ02002

Πρόκριση – Φάση των “16”
Πρόκριση – Φάση των “16” (4 καλύτεροι 3οι)
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΙΣΠΑΝΙΑ62200
2ΙΤΑΛΙΑ32101
3ΑΛΒΑΝΙΑ12011
4ΚΡΟΑΤΙΑ12011

Πρόκριση – Φάση των “16”
Πρόκριση – Φάση των “16” (4 καλύτεροι 3οι)
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΑΓΓΛΙΑ42110
2ΔΑΝΙΑ22020
3ΣΛΟΒΕΝΙΑ22020
4ΣΕΡΒΙΑ12011

Πρόκριση – Φάση των “16”
Πρόκριση – Φάση των “16” (4 καλύτεροι 3οι)
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΟΛΛΑΝΔΙΑ31100
2ΓΑΛΛΙΑ31100
3ΠΟΛΩΝΙΑ01001
4ΑΥΣΤΡΙΑ01001

Πρόκριση – Φάση των “16”
Πρόκριση – Φάση των “16” (4 καλύτεροι 3οι)
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΡΟΥΜΑΝΙΑ31100
2ΣΛΟΒΑΚΙΑ31100
3ΒΕΛΓΙΟ01001
4ΟΥΚΡΑΝΙΑ01001

Πρόκριση – Φάση των “16”
Πρόκριση – Φάση των “16” (4 καλύτεροι 3οι)
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΤΟΥΡΚΙΑ31100
2ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ31100
3ΤΣΕΧΙΑ01001
4ΓΕΩΡΓΙΑ01001

Πρόκριση – Φάση των “16”
Πρόκριση – Φάση των “16” (4 καλύτεροι 3οι)
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
1ος ΟΜ
ΓΕΡΜΑΝΙΑΣΚΩΤΙΑ5-1
ΟΥΓΓΑΡΙΑΕΛΒΕΤΙΑ1-3
2ος ΟΜ
ΙΤΑΛΙΑΑΛΒΑΝΙΑ2-1
ΙΣΠΑΝΙΑΚΡΟΑΤΙΑ3-0
3ος ΟΜ
ΣΛΟΒΕΝΙΑΔΑΝΙΑ1-1
ΣΕΡΒΙΑΑΓΓΛΙΑ0-1
4ος ΟΜ
ΠΟΛΩΝΙΑΟΛΛΑΝΔΙΑ1-2
ΑΥΣΤΡΙΑΓΑΛΛΙΑ0-1
5ος ΟΜ
ΡΟΥΜΑΝΙΑΟΥΚΡΑΝΙΑ3-0
ΒΕΛΓΙΟΣΛΟΒΑΚΙΑ0-1
6ος ΟΜ
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΤΣΕΧΙΑ2-1
ΤΟΥΡΚΙΑΓΕΩΡΓΙΑ3-1
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
1ος ΟΜ
ΓΕΡΜΑΝΙΑΟΥΓΓΑΡΙΑ2-0
ΣΚΩΤΙΑΕΛΒΕΤΙΑ1-1
2ος ΟΜ
ΚΡΟΑΤΙΑΑΛΒΑΝΙΑ2-2
ΙΣΠΑΝΙΑΙΤΑΛΙΑ1-0
3ος ΟΜ
ΣΛΟΒΕΝΙΑΣΕΡΒΙΑ1-1
ΔΑΝΙΑΑΓΓΛΙΑ1-1
4ος ΟΜ
ΠΟΛΩΝΙΑΑΥΣΤΡΙΑ
ΟΛΛΑΝΔΙΑΓΑΛΛΙΑ
5ος ΟΜ
ΒΕΛΓΙΟΡΟΥΜΑΝΙΑ
ΣΛΟΒΑΚΙΑΟΥΚΡΑΝΙΑ
6ος ΟΜ
ΓΕΩΡΓΙΑΤΣΕΧΙΑ
ΤΟΥΡΚΙΑΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
1ος ΟΜ
ΕΛΒΕΤΙΑΓΕΡΜΑΝΙΑ
ΣΚΩΤΙΑΟΥΓΓΑΡΙΑ
2ος ΟΜ
ΑΛΒΑΝΙΑΙΣΠΑΝΙΑ
ΚΡΟΑΤΙΑΙΤΑΛΙΑ
3ος ΟΜ
ΑΓΓΛΙΑΣΛΟΒΕΝΙΑ
ΔΑΝΙΑΣΕΡΒΙΑ
4ος ΟΜ
ΓΑΛΛΙΑΠΟΛΩΝΙΑ
ΟΛΛΑΝΔΙΑΑΥΣΤΡΙΑ
5ος ΟΜ
ΟΥΚΡΑΝΙΑΒΕΛΓΙΟ
ΡΟΥΜΑΝΙΑΣΛΟΒΑΚΙΑ
6ος ΟΜ
ΓΕΩΡΓΙΑΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
ΤΣΕΧΙΑΤΟΥΡΚΙΑ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.1ος ΑΓ.2ος ΑΓ.(ΣΥΝ)
UCL
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔ.ΜΠΟΡ. ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ2-14-2 (4-5)
ΠΑΡΙ Σ. Ζ.ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ2-31-4 (6-4)
ΑΡΣΕΝΑΛΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ.2-21-0 (2-3)
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣΜΑΝ. ΣΙΤΙ3-31-1 (4-3 ΠΕΝ)
UEL
ΜΠΕΝΦΙΚΑΜΑΡΣΕΪΓ2-12-0 (2-3)
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛΑΤΑΛΑΝΤΑ0-30-1 (1-3)
ΜΙΛΑΝΡΟΜΑ0-12-1 (1-3)
ΜΠ. ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ2-01-1 (3-1)
UECL
ΑΣΤΟΝ Β.ΛΙΛ2-12-1 (3-4 ΠΕΝ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ3-21-0 (3-2 ΠΕΝ)
ΒΙΚ. ΠΛΖΕΝΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ0-00-0 (0-2 ΠΑΡ)
ΚΛ. ΜΠΡΙΖΠΑΟΚ1-00-2 (3-0)
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.1ος ΑΓ.2ος ΑΓ.(ΣΥΝ)
UCL
ΜΠΟΡ. ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤΠΑΡΙ Σ. Ζ.1-00-1 (2-0)
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ.ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ2-22-1 (3-4)
UEL
ΜΑΡΣΕΪΓΑΤΑΛΑΝΤΑ1-13-0 (1-4)
ΡΟΜΑΜΠ. ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ0-22-2 (2-4)
UECL
ΑΣΤΟΝ Β.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ2-42-0 (2-6)
ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑΚΛ. ΜΠΡΙΖ3-21-1 (4-3)
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
UCL
ΜΠΟΡ. ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ0-2
UEL
ΑΤΑΛΑΝΤΑΜΠ. ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ3-0
UECL
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ1-0 ΠΑΡ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΘΠΑΙΚΤΗΣΟΜΑΔΑΓΚΟΛ
1Κ. ΧΑΒΕΡΤΖΓΕΡΜΑΝΙΑ1
2Φ. ΡΟΥΙΘΙΣΠΑΝΙΑ1
3Ν. ΣΤΑΝΤΣΙΟΥΡΟΥΜΑΝΙΑ1
4Μ. ΑΜΠΙΣΕΡΕΛΒΕΤΙΑ1
5Κ. ΑΚΤΟΥΡΚΟΓΛΟΥΤΟΥΡΚΙΑ1
ΘΠΑΙΚΤΗΣΟΜΑΔΑΓΚΟΛ
1Α. ΕΛ ΚΑΑΜΠΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ11
2Ε. ΖΑΧΑΒΙΜΑΚ. ΤΕΛ ΑΒΙΒ8
3Μ. ΠΕΤΚΟΒΙΤΣΝΤΙΝ. ΖΑΓΚΡΕΜΠ7
4Χ. ΒΑΝΑΚΕΝΜΠΡΙΖ6
5Ν. ΠΕΡΕΤΖΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α.5
ΤΙΤΛΟΙΟΜΑΔΑ (ΧΡΟΝΙΑ)
3ΓΕΡΜΑΝΙΑ (1972, 1980, 1996),
ΙΣΠΑΝΙΑ (1964, 2008, 2012)
2ΙΤΑΛΙΑ (1968, 2020),
ΓΑΛΛΙΑ (1984, 2000)
1ΕΣΣΔ (1960),
ΤΣΕΧΙΑ (1976),
ΟΛΛΑΝΔΙΑ (1988),
ΔΑΝΙΑ (1992),
ΕΛΛΑΔΑ (2004),
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (2016)

COPA AMERICA 2024
(ΗΠΑ)

ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ31100
2ΠΕΡΟΥ11010
3ΧΙΛΗ11010
4ΚΑΝΑΔΑΣ01001

Πρόκριση – Προημιτελικά
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΕΚΟΥΑΔΟΡ00000
2ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ00000
3ΤΖΑΜΑΪΚΑ00000
4ΜΕΞΙΚΟ00000

Πρόκριση – Προημιτελικά
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΒΟΛΙΒΙΑ00000
2ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ00000
3ΗΠΑ00000
4ΠΑΝΑΜΑΣ00000

Πρόκριση – Προημιτελικά
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ00000
2ΚΟΛΟΜΒΙΑ00000
3ΒΡΑΖΙΛΙΑ00000
4ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ00000

Πρόκριση – Προημιτελικά
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
1ος ΟΜ
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΚΑΝΑΔΑΣ2-0
ΠΕΡΟΥΧΙΛΗ0-0
2ος ΟΜ
ΕΚΟΥΑΔΟΡΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ
ΜΕΞΙΚΟΤΖΑΜΑΪΚΑ
3ος ΟΜ
ΗΠΑΒΟΛΙΒΙΑ
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗΠΑΝΑΜΑΣ
4ος ΟΜ
ΚΟΛΟΜΒΙΑΠΑΡΑΓΟΥΑΗ
ΒΡΑΖΙΛΙΑΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
1ος ΟΜ
ΠΕΡΟΥΚΑΝΑΔΑΣ
ΧΙΛΗΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
2ος ΟΜ
ΕΚΟΥΑΔΟΡΤΖΑΜΑΪΚΑ
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΜΕΞΙΚΟ
3ος ΟΜ
ΠΑΝΑΜΑΣΗΠΑ
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗΒΟΛΙΒΙΑ
4ος ΟΜ
ΚΟΛΟΜΒΙΑΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗΒΡΑΖΙΛΙΑ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
1ος ΟΜ
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΠΕΡΟΥ
ΚΑΝΑΔΑΣΧΙΛΗ
2ος ΟΜ
ΜΕΞΙΚΟΕΚΟΥΑΔΟΡ
ΤΖΑΜΑΪΚΑΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ
3ος ΟΜ
ΒΟΛΙΒΙΑΠΑΝΑΜΑΣ
ΗΠΑΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ
4ος ΟΜ
ΒΡΑΖΙΛΙΑΚΟΛΟΜΒΙΑ
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑΠΑΡΑΓΟΥΑΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
3η ΘΕΣΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.1ος ΑΓ.2ος ΑΓ.(ΣΥΝ)
UCL
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔ.ΜΠΟΡ. ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ2-14-2 (4-5)
ΠΑΡΙ Σ. Ζ.ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ2-31-4 (6-4)
ΑΡΣΕΝΑΛΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ.2-21-0 (2-3)
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣΜΑΝ. ΣΙΤΙ3-31-1 (4-3 ΠΕΝ)
UEL
ΜΠΕΝΦΙΚΑΜΑΡΣΕΪΓ2-12-0 (2-3)
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛΑΤΑΛΑΝΤΑ0-30-1 (1-3)
ΜΙΛΑΝΡΟΜΑ0-12-1 (1-3)
ΜΠ. ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ2-01-1 (3-1)
UECL
ΑΣΤΟΝ Β.ΛΙΛ2-12-1 (3-4 ΠΕΝ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ3-21-0 (3-2 ΠΕΝ)
ΒΙΚ. ΠΛΖΕΝΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ0-00-0 (0-2 ΠΑΡ)
ΚΛ. ΜΠΡΙΖΠΑΟΚ1-00-2 (3-0)
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.1ος ΑΓ.2ος ΑΓ.(ΣΥΝ)
UCL
ΜΠΟΡ. ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤΠΑΡΙ Σ. Ζ.1-00-1 (2-0)
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ.ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ2-22-1 (3-4)
UEL
ΜΑΡΣΕΪΓΑΤΑΛΑΝΤΑ1-13-0 (1-4)
ΡΟΜΑΜΠ. ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ0-22-2 (2-4)
UECL
ΑΣΤΟΝ Β.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ2-42-0 (2-6)
ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑΚΛ. ΜΠΡΙΖ3-21-1 (4-3)
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
UCL
ΜΠΟΡ. ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ0-2
UEL
ΑΤΑΛΑΝΤΑΜΠ. ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ3-0
UECL
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ1-0 ΠΑΡ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΘΠΑΙΚΤΗΣΟΜΑΔΑΓΚΟΛ
1
2
3
4
5
ΘΠΑΙΚΤΗΣΟΜΑΔΑΓΚΟΛ
1Α. ΕΛ ΚΑΑΜΠΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ11
2Ε. ΖΑΧΑΒΙΜΑΚ. ΤΕΛ ΑΒΙΒ8
3Μ. ΠΕΤΚΟΒΙΤΣΝΤΙΝ. ΖΑΓΚΡΕΜΠ7
4Χ. ΒΑΝΑΚΕΝΜΠΡΙΖ6
5Ν. ΠΕΡΕΤΖΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α.5
ΤΙΤΛΟΙΟΜΑΔΑ (ΧΡΟΝΙΑ)
15ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011),
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (1921, 1925, 1927, 1929, 1937, 1941, 1945, 1946, 1947, 1955, 1957, 1959, 1991, 1993, 2021)
9ΒΡΑΖΙΛΙΑ (1919, 1922, 1949, 1989, 1997, 1999, 2004, 2007, 2019),
2ΠΕΡΟΥ (1939, 1975),
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ (1953, 1979),
ΧΙΛΗ (2015, 2016)
1ΒΟΛΙΒΙΑ (1963),
ΚΟΛΟΜΒΙΑ (2001)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2024
(Παρίσι)

ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΓΑΛΛΙΑ00000
2ΗΠΑ00000
3ΓΟΥΙΝΕΑ00000
4ΝΕΑ ΖΗΛ.00000

Πρόκριση – Προημιτελικά
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ00000
2ΜΑΡΟΚΟ00000
3ΙΡΑΚ00000
4ΟΥΚΡΑΝΙΑ00000

Πρόκριση – Προημιτελικά
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΙΣΠΑΝΙΑ00000
2ΑΙΓΥΠΤΟΣ00000
3ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ00000
4ΔΟΜΙΝ. ΔΗΜ.00000

Πρόκριση – Προημιτελικά
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΙΣΡΑΗΛ00000
2ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ00000
3ΜΑΛΙ00000
4ΙΑΠΩΝΙΑ00000

Πρόκριση – Προημιτελικά
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ00000
2ΚΟΛΟΜΒΙΑ00000
3ΒΡΑΖΙΛΙΑ00000
4ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ00000

Πρόκριση – Φάση των “16”
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
1ος ΟΜ
ΓΑΛΛΙΑΗΠΑ
ΓΟΥΙΝΕΑΝΕΑ ΖΗΛ.
2ος ΟΜ
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΜΑΡΟΚΟ
ΙΡΑΚΟΥΚΡΑΝΙΑ
3ος ΟΜ
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝΙΣΠΑΝΙΑ
ΑΙΓΥΠΤΟΣΔΟΜΙΝ. ΔΗΜ.
4ος ΟΜ
ΙΑΠΩΝΙΑΠΑΡΑΓΟΥΑΗ
ΜΑΛΙΙΣΡΑΗΛ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
1ος ΟΜ
ΝΕΑ ΖΗΛ.ΗΠΑ
ΓΑΛΛΙΑΓΟΥΙΝΕΑ
2ος ΟΜ
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΙΡΑΚ
ΟΥΚΡΑΝΙΑΜΑΡΟΚΟ
3ος ΟΜ
ΔΟΜΙΝ. ΔΗΜ.ΙΣΠΑΝΙΑ
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝΑΙΓΥΠΤΟΣ
4ος ΟΜ
ΙΣΡΑΗΛΠΑΡΑΓΟΥΑΗ
ΙΑΠΩΝΙΑΜΑΛΙ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
1ος ΟΜ
ΗΠΑΓΟΥΙΝΕΑ
ΝΕΑ ΖΗΛ.ΓΑΛΛΙΑ
2ος ΟΜ
ΜΑΡΟΚΟΙΡΑΚ
ΟΥΚΡΑΝΙΑΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
3ος ΟΜ
ΔΟΜΙΝ. ΔΗΜ.ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ
ΙΣΠΑΝΙΑΑΙΓΥΠΤΟΣ
4ος ΟΜ
ΙΣΡΑΗΛΙΑΠΩΝΙΑ
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗΜΑΛΙ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
3η ΘΕΣΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.1ος ΑΓ.2ος ΑΓ.(ΣΥΝ)
UCL
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔ.ΜΠΟΡ. ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ2-14-2 (4-5)
ΠΑΡΙ Σ. Ζ.ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ2-31-4 (6-4)
ΑΡΣΕΝΑΛΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ.2-21-0 (2-3)
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣΜΑΝ. ΣΙΤΙ3-31-1 (4-3 ΠΕΝ)
UEL
ΜΠΕΝΦΙΚΑΜΑΡΣΕΪΓ2-12-0 (2-3)
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛΑΤΑΛΑΝΤΑ0-30-1 (1-3)
ΜΙΛΑΝΡΟΜΑ0-12-1 (1-3)
ΜΠ. ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ2-01-1 (3-1)
UECL
ΑΣΤΟΝ Β.ΛΙΛ2-12-1 (3-4 ΠΕΝ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ3-21-0 (3-2 ΠΕΝ)
ΒΙΚ. ΠΛΖΕΝΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ0-00-0 (0-2 ΠΑΡ)
ΚΛ. ΜΠΡΙΖΠΑΟΚ1-00-2 (3-0)
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.1ος ΑΓ.2ος ΑΓ.(ΣΥΝ)
UCL
ΜΠΟΡ. ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤΠΑΡΙ Σ. Ζ.1-00-1 (2-0)
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ.ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ2-22-1 (3-4)
UEL
ΜΑΡΣΕΪΓΑΤΑΛΑΝΤΑ1-13-0 (1-4)
ΡΟΜΑΜΠ. ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ0-22-2 (2-4)
UECL
ΑΣΤΟΝ Β.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ2-42-0 (2-6)
ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑΚΛ. ΜΠΡΙΖ3-21-1 (4-3)
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
UCL
ΜΠΟΡ. ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ0-2
UEL
ΑΤΑΛΑΝΤΑΜΠ. ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ3-0
UECL
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ1-0 ΠΑΡ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΤΙΤΛΟΙΟΜΑΔΑ (ΧΡΟΝΙΑ)
3ΟΥΓΓΑΡΙΑ (1952, 1964, 1968),
2Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑ (1908, 1912)
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (2004, 2008),
ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝ. (1956, 1988),
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (1924, 1928),
ΒΡΑΖΙΛΙΑ (2016, 2020)
1ΒΕΛΓΙΟ (1920)
ΙΤΑΛΙΑ (1936),
ΣΟΥΗΔΙΑ (1948),
ΓΙΟΥΚΟΣΛΑΒΙΑ (1960),
ΠΟΛΩΝΙΑ (1972),
ΑΝ. ΓΕΡΜΑΝΙΑ (1976),
ΤΣΕΧΟΣΛΟΒΑΚΙΑ (1980),
ΓΑΛΛΙΑ (1984),
ΙΣΠΑΝΙΑ (1992),
ΝΙΓΗΡΙΑ (1996),
ΚΑΜΕΡΟΥΝ (2000),
ΜΕΞΙΚΟ (2012)
1ος ΟΜ
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΚΡΟΑΤΙΑ00000
2ΣΛΟΒΕΝΙΑ00000
3ΝΕΑ ΖΗΛ.00000

Πρόκριση – Προκριματικά: Ημιτελικά
2ος ΟΜ
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΕΛΛΑΔΑ00000
2ΑΙΓΥΠΤΟΣ00000
3ΔΟΜΙΝ. ΔΗΜ.00000

Πρόκριση – Προκριματικά: Ημιτελικά
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΚΑΝΑΔΑΣ00000
2ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ00000
3ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΚΡ ΠΕΙΡΑΙΑ00000
4ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΚΡ ΒΑΛΕΝΘΙΑ00000

Πρόκριση – Προημιτελικά
Πρόκριση – Προημιτελικά (2 καλύτεροι 3οι)
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΓΑΛΛΙΑ00000
2ΓΕΡΜΑΝΙΑ00000
3ΙΑΠΩΝΙΑ00000
4ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΚΡ ΡΙΓΑ00000

Πρόκριση – Προημιτελικά
Πρόκριση – Προημιτελικά (2 καλύτεροι 3οι)
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΣΕΡΒΙΑ00000
2Ν. ΣΟΥΔΑΝ00000
3ΗΠΑ00000
4ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΚΡ ΣΑΝ ΧΟΥΑΝ00000

Πρόκριση – Προημιτελικά
Πρόκριση – Προημιτελικά (2 καλύτεροι 3οι)
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
1ος ΟΜ
ΣΛΟΒΕΝΙΑΚΡΟΑΤΙΑ
ΡΕΠΟ: ΝΕΑ ΖΗΛ.
2ος ΟΜ
ΑΙΓΥΠΤΟΣΔΟΜΙΝ. ΔΗΜ.
ΡΕΠΟ: ΕΛΛΑΔΑ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
1ος ΟΜ
ΚΡΟΑΤΙΑΝΕΑ ΖΗΛ.
ΡΕΠΟ: ΣΛΟΒΕΝΙΑ
2ος ΟΜ
ΔΟΜΙΝ. ΔΗΜ.ΕΛΛΑΔΑ
ΡΕΠΟ: ΑΙΓΥΠΤΟΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
1ος ΟΜ
ΝΕΑ ΖΗΛ.ΣΛΟΒΕΝΙΑ
ΡΕΠΟ: ΚΡΟΑΤΙΑ
2ος ΟΜ
ΕΛΛΑΔΑΑΙΓΥΠΤΟΣ
ΡΕΠΟ: ΔΟΜΙΝ. ΔΗΜ.
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΒΑΛΕΝΘΙΑ
ΡΙΓΑ
ΣΑΝ ΧΟΥΑΝ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
1ος ΟΜ
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΚΡ ΒΑΛΕΝΘΙΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΚΡ ΠΕΙΡΑΙΑΚΑΝΑΔΑΣ
2ος ΟΜ
ΓΕΡΜΑΝΙΑΙΑΠΩΝΙΑ
ΓΑΛΛΙΑΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΚΡ ΡΙΓΑ
3ος ΟΜ
ΣΕΡΒΙΑΗΠΑ
Ν. ΣΟΥΔΑΝΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΚΡ ΣΑΝ ΧΟΥΑΝ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
1ος ΟΜ
ΚΑΝΑΔΑΣΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΚΡ ΒΑΛΕΝΘΙΑΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΚΡ ΠΕΙΡΑΙΑ
2ος ΟΜ
ΙΑΠΩΝΙΑΓΑΛΛΙΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΚΡ ΡΙΓΑΓΕΡΜΑΝΙΑ
3ος ΟΜ
ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΚΡ ΣΑΝ ΧΟΥΑΝΣΕΡΒΙΑ
ΗΠΑΝ. ΣΟΥΔΑΝ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
1ος ΟΜ
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΚΡ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΝΑΔΑΣΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΚΡ ΒΑΛΕΝΘΙΑ
2ος ΟΜ
ΓΑΛΛΙΑΓΕΡΜΑΝΙΑ
ΙΑΠΩΝΙΑΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΚΡ ΡΙΓΑ
3ος ΟΜ
ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΚΡ ΣΑΝ ΧΟΥΑΝΗΠΑ
ΣΕΡΒΙΑΝ. ΣΟΥΔΑΝ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
3η ΘΕΣΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.1ος ΑΓ.2ος ΑΓ.(ΣΥΝ)
UCL
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔ.ΜΠΟΡ. ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ2-14-2 (4-5)
ΠΑΡΙ Σ. Ζ.ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ2-31-4 (6-4)
ΑΡΣΕΝΑΛΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ.2-21-0 (2-3)
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣΜΑΝ. ΣΙΤΙ3-31-1 (4-3 ΠΕΝ)
UEL
ΜΠΕΝΦΙΚΑΜΑΡΣΕΪΓ2-12-0 (2-3)
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛΑΤΑΛΑΝΤΑ0-30-1 (1-3)
ΜΙΛΑΝΡΟΜΑ0-12-1 (1-3)
ΜΠ. ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ2-01-1 (3-1)
UECL
ΑΣΤΟΝ Β.ΛΙΛ2-12-1 (3-4 ΠΕΝ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ3-21-0 (3-2 ΠΕΝ)
ΒΙΚ. ΠΛΖΕΝΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ0-00-0 (0-2 ΠΑΡ)
ΚΛ. ΜΠΡΙΖΠΑΟΚ1-00-2 (3-0)
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.1ος ΑΓ.2ος ΑΓ.(ΣΥΝ)
UCL
ΜΠΟΡ. ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤΠΑΡΙ Σ. Ζ.1-00-1 (2-0)
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ.ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ2-22-1 (3-4)
UEL
ΜΑΡΣΕΪΓΑΤΑΛΑΝΤΑ1-13-0 (1-4)
ΡΟΜΑΜΠ. ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ0-22-2 (2-4)
UECL
ΑΣΤΟΝ Β.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ2-42-0 (2-6)
ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑΚΛ. ΜΠΡΙΖ3-21-1 (4-3)
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
UCL
ΜΠΟΡ. ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ0-2
UEL
ΑΤΑΛΑΝΤΑΜΠ. ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ3-0
UECL
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ1-0 ΠΑΡ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΤΙΤΛΟΙΟΜΑΔΑ (ΧΡΟΝΙΑ)
16ΗΠΑ (1936, 1948, 1952, 1956, 1960, 1964, 1968, 1976, 1984, 1992, 1996, 2000, 2008, 2012, 2016, 2020)
2ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝ. (1972, 1988),
1ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ (1980),
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (2004)

ΕΥΡΩΠΑΪΚΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2023-2024

ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ156501
2ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ126402
3ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ76212
4ΜΠΑΤΣΚΑ ΤΟΠΟΛΑ16015

Πρόκριση – UEL – Φάση των “16”
Πρόκριση – UEL – 1ος Νοκ Άουτ
Πρόκριση – UECL – 1ος Νοκ Άουτ
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΜΠΡΑΪΤΟΝ136411
2ΜΑΡΣΕΪΓ116321
3ΑΓΙΑΞ56123
4ΑΕΚ46114

Πρόκριση – UEL – Φάση των “16”
Πρόκριση – UEL – 1ος Νοκ Άουτ
Πρόκριση – UECL – 1ος Νοκ Άουτ
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ136411
2ΡΕΝ126402
3ΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΪΦΑ56123
4ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ46114

Πρόκριση – UEL – Φάση των “16”
Πρόκριση – UEL – 1ος Νοκ Άουτ
Πρόκριση – UECL – 1ος Νοκ Άουτ
ΘΟΜΑΔΑΒΑΝIΗ
1ΠΑΟΚ166510
2ΑΪΝΤΡ. ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ96303
3ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ66132
4ΕΛΣΙΝΚΙ26024

Πρόκριση – UECL – Φάση των “16”
Πρόκριση – UECL – 1ος Νοκ Άουτ
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
UEL – 1ος ΟΜ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ2-3
ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜΜΠΑΤΣΚΑ ΤΟΠΟΛΑ 3-1
UEL – 2ος ΟΜ
ΜΠΡΑΪΤΟΝΑΕΚ2-3
ΑΓΙΑΞΜΑΡΣΕΪΓ3-3
UEL – 6ος ΟΜ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΙΓΙΑΡΕΑΛ2-0
ΡΕΝΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΪΦΑ3-0
UECL – 7ος ΟΜ
ΕΛΣΙΝΚΙΠΑΟΚ2-3
ΑΪΝΤΡ. ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣΑΜΠΕΡΝΤΙΝ 2-1
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
UEL – 1ος ΟΜ
ΜΠΑΤΣΚΑ ΤΟΠΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ2-2
ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ1-2
UEL – 2ος ΟΜ
ΑΕΚΑΓΙΑΞ1-1
ΜΑΡΣΕΪΓΜΠΡΑΪΤΟΝ2-2
UEL – 6ος ΟΜ
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛΡΕΝ1-0
ΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΪΦΑΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ0-0
UECL – 7ος ΟΜ
ΠΑΟΚΑΪΝΤΡ. ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ 2-1
ΑΜΠΕΡΝΤΙΝΕΛΣΙΝΚΙ1-1
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
UEL – 1ος ΟΜ
ΜΠΑΤΣΚΑ ΤΟΠΟΛΑΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ 2-1
UEL – 2ος ΟΜ
ΜΑΡΣΕΪΓΑΕΚ3-1
ΜΠΡΑΪΤΟΝΑΓΙΑΞ2-0
UEL – 6ος ΟΜ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΡΕΝ1-2
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΪΦΑ0-0
UECL – 7ος ΟΜ
ΑΜΠΕΡΝΤΙΝΠΑΟΚ2-3
ΑΙΝΤΡ. ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣΕΛΣΙΝΚΙ6-0
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
UEL – 1ος ΟΜ
ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚΜΠΑΤΣΚΑ ΤΟΠΟΛΑ5-0
ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-0
UEL – 2ος ΟΜ
ΑΕΚΜΑΡΣΕΪΓ0-2
ΑΓΙΑΞΜΠΡΑΪΤΟΝ0-2
UEL – 6ος ΟΜ
ΡΕΝΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ3-1
ΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΪΦΑΒΙΓΙΑΡΕΑΛ1-2
UECL – 7ος ΟΜ
ΠΑΟΚΑΜΠΕΡΝΤΙΝ2-2
ΕΛΣΙΝΚΙΑΙΝΤΡ. ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ0-1
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
UEL – 1ος ΟΜ
ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ5-0
ΜΠΑΤΣΚΑ ΤΟΠΟΛΑΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ 0-1
UEL – 2ος ΟΜ
ΑΕΚΜΠΡΑΪΤΟΝ0-1
ΜΑΡΣΕΪΓΑΓΙΑΞ4-3
UEL – 6ος ΟΜ
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ3-2
ΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΪΦΑΡΕΝ0-3
UECL – 7ος ΟΜ
ΑΪΝΤΡ. ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣΠΑΟΚ1-2
ΕΛΣΙΝΚΙΑΜΠΕΡΝΤΙΝ2-2
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
UEL – 1ος ΟΜ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΜΠΑΤΣΚΑ ΤΟΠΟΛΑ5-2
ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ 2-0
UEL – 2ος ΟΜ
ΑΓΙΑΞΑΕΚ3-1
ΜΠΡΑΪΤΟΝΜΑΡΣΕΪΓ1-0
UEL – 6ος ΟΜ
ΡΕΝΒΙΓΙΑΡΕΑΛ2-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΪΦΑ1-2
UECL – 7ος ΟΜ
ΠΑΟΚΕΛΣΙΝΚΙ4-2
ΑΜΠΕΡΝΤΙΝΑΪΝΤΡ. ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ2-0
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.1ος ΑΓ.2ος ΑΓ. (ΣΥΝ)
UEL
ΦΕΓΕΝΟΡΝΤΡΟΜΑ1-11-1 (2-4 ΠΕΝ)
ΜΙΛΑΝΡΕΝ3-03-2 (5-3)
ΛΑΝΣΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ0-02-2 (3-2 ΠΑΡ) (2-3)
ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΖΣΠΟΡΤΙΝΓΚ1-31-1 (2-4)
ΜΠΕΝΦΙΚΑΤΟΥΛΟΥΖ2-10-0 (2-1)
ΜΠΡΑΓΚΑΚΑΡΑΜΠΑΓΚ2-40-2 (2-3 ΠΑΡ) (5-6)
ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪΣΠ. ΠΡΑΓΑΣ3-24-1 (4-6)
ΣΑΧΤΑΡ ΝΤ.ΜΑΡΣΕΪΓ2-23-1 (3-5)
UECL
ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣΣΛ. ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑΣ4-10-1 (5-1)
ΣΕΡΒΕΤΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ0-00-1 (1-0)
ΟΥΝΙΟΝ Σ. Ζ.ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡ.2-21-2 (4-3)
ΡΕΑΛ ΜΠΕΤΙΣΝΤΙΝ. ΖΑΓΚΡΕΜΠ0-11-1 (1-2)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ1-00-1 (2-0)
ΑΓΙΑΞΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ2-21-1 (1-2 ΠΑΡ) (4-3)
ΜΟΛΝΤΕΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒ.3-20-3 (6-2)
ΜΑΚ. ΧΑΪΦΑΓΑΝΔΗ1-01-1 (2-1)
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.1ος ΑΓ.2ος ΑΓ.(ΣΥΝ)
UCL
ΚΟΠΕΓΧΑΓΗΜΑΝ. ΣΙΤΙ1-33-1 (2-6)
ΛΕΙΨΙΑΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ0-11-1 (1-2)
ΛΑΤΣΙΟΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ.1-03-0 (1-3)
ΠΑΡΙ Σ. Ζ.ΡΕΑΛ ΣΟΣΙΕΔΑΔ2-01-2 (4-1)
ΙΝΤΕΡΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔ.1-02-1 (2-3 ΠΕΝ)
ΑΪΝΤΧΟΦΕΝΜΠΟΡ. ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ1-12-0 (1-3)
ΝΑΠΟΛΙΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ1-13-1 (2-4)
ΠΟΡΤΟΑΡΣΕΝΑΛ1-01-0 (2-4 ΠΕΝ)
UEL
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚΑΤΑΛΑΝΤΑ1-12-1 (2-3)
ΚΑΡΑΜΠΑΚΜΠ. ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ2-23-2 (4-5)
ΡΟΜΑΜΠΡΑΪΤΟΝ4-01-0 (4-1)
ΣΠ. ΠΡΑΓΑΣΛΙΒΕΡΠΟΥΛ1-56-1 (2-11)
ΜΑΡΣΕΪΓΒΙΓΙΑΡΕΑΛ4-03-1 (5-3)
ΜΙΛΑΝΣΛ. ΠΡΑΓΑΣ4-21-3 (7-3)
ΜΠΕΝΦΙΚΑΡΕΪΝΤΖΕΡΣ2-20-1 (3-2)
ΓΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ1-05-0 (1-5)
UECL
ΑΓΙΑΞΑΣΤΟΝ Β.0-04-0 (0-4)
ΜΟΛΝΤΕΚΛ. ΜΠΡΙΖ2-13-0 (2-4)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α.1-41-4 (1-6 ΠΑΡ) (7-5)
ΣΤΟΥΡΜ ΓΚ.ΛΙΛ0-31-1 (1-4)
ΜΑΚΑΜΠΙ Χ.ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ3-41-1 (4-5)
ΝΤΙΝ. ΖΑΓΚΡΕΜΠΠΑΟΚ2-05-1 (3-5)
ΟΥΝΙΟΝ Σ.Ζ.ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ0-30-1 (1-3)
ΣΕΡΒΕΤΒΙΚ. ΠΛΖΕΝ0-00-0 (1-3 ΠΕΝ)
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.1ος ΑΓ.2ος ΑΓ.(ΣΥΝ)
UCL
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔ.ΜΠΟΡ. ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ2-14-2 (4-5)
ΠΑΡΙ Σ. Ζ.ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ2-31-4 (6-4)
ΑΡΣΕΝΑΛΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ.2-21-0 (2-3)
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣΜΑΝ. ΣΙΤΙ3-31-1 (4-3 ΠΕΝ)
UEL
ΜΠΕΝΦΙΚΑΜΑΡΣΕΪΓ2-12-0 (2-3)
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛΑΤΑΛΑΝΤΑ0-30-1 (1-3)
ΜΙΛΑΝΡΟΜΑ0-12-1 (1-3)
ΜΠ. ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ2-01-1 (3-1)
UECL
ΑΣΤΟΝ Β.ΛΙΛ2-12-1 (3-4 ΠΕΝ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ3-21-0 (3-2 ΠΕΝ)
ΒΙΚ. ΠΛΖΕΝΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ0-00-0 (0-2 ΠΑΡ)
ΚΛ. ΜΠΡΙΖΠΑΟΚ1-00-2 (3-0)
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.1ος ΑΓ.2ος ΑΓ.(ΣΥΝ)
UCL
ΜΠΟΡ. ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤΠΑΡΙ Σ. Ζ.1-00-1 (2-0)
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ.ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ2-22-1 (3-4)
UEL
ΜΑΡΣΕΪΓΑΤΑΛΑΝΤΑ1-13-0 (1-4)
ΡΟΜΑΜΠ. ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ0-22-2 (2-4)
UECL
ΑΣΤΟΝ Β.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ2-42-0 (2-6)
ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑΚΛ. ΜΠΡΙΖ3-21-1 (4-3)
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
UCL
ΜΠΟΡ. ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ0-2
UEL
ΑΤΑΛΑΝΤΑΜΠ. ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ3-0
UECL
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ1-0 ΠΑΡ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΘΠΑΙΚΤΗΣΟΜΑΔΑΓΚΟΛ
1Κ. ΕΜΠΑΠΕΠΑΡΙ Σ.Ζ.8
2X. KEΪΝΜΠΑΓΕΡΝ Μ.8
3ΒΙΝΙΣΙΟΥΣΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ6
4Ε. ΧΑΑΛΑΝΤΜΑΝ. ΣΙΤΙ6
5Α. ΓΚΡΙΕΖΜΑΝΑΤΛ. ΜΑΔΡΙΤΗΣ6
ΘΠΑΙΚΤΗΣΟΜΑΔΑΓΚΟΛ
1Π. Ε. ΟΜΠΑΜΕΓΙΑΝΓΚΜΑΡΣΕΪΓ10
2Ρ. ΛΟΥΚΑΚΟΥΡΟΜΑ7
3Ζ. ΠΕΔΡΟΜΠΡΑΪΤΟΝ6
4Τ. ΣΚΑΜΑΚΚΑΑΤΑΛΑΝΤΑ6
5Β. ΓΚΙΟΚΕΡΕΣΣΠΟΡΤΙΝΓΚ5
ΘΠΑΙΚΤΗΣΟΜΑΔΑΓΚΟΛ
1Α. ΕΛ ΚΑΑΜΠΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ11
2Ε. ΖΑΧΑΒΙΜΑΚ. ΤΕΛ ΑΒΙΒ8
3Μ. ΠΕΤΚΟΒΙΤΣΝΤΙΝ. ΖΑΓΚΡΕΜΠ7
4Χ. ΒΑΝΑΚΕΝΜΠΡΙΖ6
5Ν. ΠΕΡΕΤΖΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α.5
ΤΙΤΛΟΙΟΜΑΔΑ (ΧΡΟΝΙΑ)
15ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ (1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1966, 1998, 2000, 2002, 2014, 2016, 2017, 2018, 2022, 2024)
7ΜΙΛΑΝ (1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007)
6ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ (1974, 1975, 1976, 2001, 2013, 2020), ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ (1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019)
5ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ (1992, 2006, 2009, 2011, 2015)
4ΑΓΙΑΞ (1971, 1972, 1973, 1995)
3ΙΝΤΕΡ (1964, 1965, 2010), ΜΑΝ. ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ (1968, 1999, 2008)
2ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ (1985, 1996), ΜΠΕΝΦΙΚΑ (1961, 1962), ΤΣΕΛΣΙ (2012, 2021), ΝΟΤΙΓΧΑΜ Φ. (1979, 1980), ΠΟΡΤΟ (1987, 2004)
1ΣΕΛΤΙΚ (1967), ΑΜΒΟΥΡΓΟ (1983), ΣΤΕΑΟΥΑ Β. (1986), ΜΑΡΣΕΙΓ (1993), ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ (1997), ΜΑΝ. ΣΙΤΙ (2023), ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ (1970), ΑΣΤΟΝ Β. (1982), ΑΪΝΤΧΟΒΕΝ (1988), ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ (1991)
ΤΙΤΛΟΙΟΜΑΔΑ (ΧΡΟΝΙΑ)
7ΣΕΒΙΛΛΗ (2006, 2007, 2014, 2015, 2016, 2020, 2023)
3ΙΝΤΕΡ (1991, 1994, 1998), ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ (1973, 1976, 2001), ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ (1977, 1990, 1993), ΑΤΛ. ΜΑΔΡΙΤΗΣ (2010, 2012, 2018)
2ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ (1975, 1979), ΤΟΤΤΕΝΑΜ (1972, 1984), ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ (1974, 2002), ΑΪΝΤ. ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ (1980, 2022), ΓΚΕΝΤΕΜΠΟΡΓΚ (1982, 1987), ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ (1985, 1986), ΠΑΡΜΑ (1995, 1999), ΠΟΡΤΟ (2003, 2011), ΤΣΕΛΣΙ (2013, 2019)
1ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ (1983), ΑΓΙΑΞ (1992), ΜΑΝ. ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ (2017), ΑΪΝΤΧΟΒΕΝ (1978), ΙΠΣΟΥΙΤΣ (1981), ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ (1988), ΝΑΠΟΛΙ (1989), ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. (1996), ΣΑΛΚΕ (1997), ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ (2000), ΒΑΛΕΝΘΙΑ (2004), ΤΣΣΚΑ Μ. (2005), ΖΕΝΙΤ (2008), ΣΑΧΤΑΡ ΝΤ. (2009), ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ (2021), ΑΤΑΛΑΝΤΑ (2024)
TITΛOIΟΜΑΔΑ (ΧΡΟΝΙΑ)
1ΡΟΜΑ (2022),
ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ (2023),
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (2024)

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ 2023-2024

ΘΟΜΑΔΑΑΝΗ
ΔΥΣΗ
1ΟΚΛΑΧΟΜΑ ΣΙΤΙ Θ.825725
2ΝΤΕΝΒΕΡ ΝΑΓ.825725
3ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΤΙΜΠ.825626
4ΛΟΣ ΑΝΤΖ. ΚΛΙΠΕΡΣ825130
5ΝΤΑΛΑΣ ΜΑΒ.825032
6ΦΙΝΙΞ ΣΑΝΣ824933
7ΝΙΟΥ ΟΡΛΕΑΝ ΠΕΛ.824933
8ΛΟΣ ΑΝΤΖ. ΛΕΪΚΕΡΣ824735
9ΣΑΚΡΑΜΕΝΤΟ ΚΙΝΓΚΣ824636
10ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΕΪΤ ΓΟΥΟΡ.824636
11ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΡΟΚ.824141
12ΓΙΟΥΤΑ ΤΖΑΖ823151
13ΜΕΜΦΙΣ ΓΚΡ.822755
14ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ ΣΠΕΡΣ822260
15ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΡΕΪΛ ΜΠΛ.822161
ΑΝΑΤΟΛΗ
1ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣ826418
2ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΝΙΚΣ825032
3ΜΙΛΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΚΣ824933
4ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ ΚΑΒ.824834
5ΟΡΛΑΝΤΟ ΜΑΤΖΙΚ824735
6ΙΝΤΙΑΝΑ ΠΕΪΣ.824735
7ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ 76ΕΡΣ824735
8ΜΑΪΜΙ ΧΙΤ824636
9ΣΙΚΑΓΟ ΜΠΟΥΛΣ823943
10ΑΤΛΑΝΤΑ ΧΟΚΣ823646
11ΜΠΡΟΥΚΛΙΝ ΝΕΤΣ823250
12ΤΟΡΟΝΤΟ ΡΑΠ.822557
13ΣΑΡΛΟΤ ΧΟΡΝ.822161
12ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ ΓΟΥΙΖ.821567
15ΝΤΙΤΡΟΪΤ ΠΙΣ.821468

Πρόκριση – Πλέι Οφς
Πρόκριση – Πλέι Ιν
ΘΟΜΑΔΑΑΝΗ
1ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ34277
2ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ342311
3ΜΟΝΑΚΟ342311
4ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ342212
5ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ342212
6ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ342014
7ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ342014
8ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ341816
9ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ341717
10ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛΟΝΙΑ341717
11ΠΑΡΤΙΖΑΝ341618
12ΒΑΛΕΝΘΙΑ341419
13ΜΙΛΑΝΟ341420
14ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ341420
15ΜΠΑΓΕΡΝ341321
16ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤ.341123
17ΒΙΛΛΕΡΜΠΑΝ34925
18ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛ.34529

Πρόκριση – Πλέι Οφς
Πρόκριση – Πλέι Ιν
ΘΟΜΑΔΑΑΝΗ
1ΜΠΟΥΡΓΚ18144
2ΚΛΟΥΖ ΝΑΠΟΚΑ18135
3ΓΚΡΑΝ ΚΑΝΑΡΙΑ18126
4ΡΑΤΙΟΦΑΡΜ ΟΥΛΜ18108
5ΑΡΗΣ1899
6ΤΟΥΡΚ ΤΕΛΕΚΟΜ18810
7ΜΠΟΥΝΤΟΥΤΣΝΟΣΤ18810
8ΤΡΕΝΤΟ18711
9ΛΙΕΤΚΑΜΠΕΛΙΣ18711
10ΣΛΑΣΚ ΒΟΡΤΣΛΑΒ18216

Πρόκριση – Πλέι Οφς
Πρόκριση – Πλέι Ιν
ΘΟΜΑΔΑΑΝΗ
1ΟΥΝΙΚΑΧΑ642
2ΛΕ ΜΑΝ633
3ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ633
4ΣΖΟΜΠΑΘΕΛΙ624

Πρόκριση – Επόμενη Φάση
Πρόκριση – Πλέι Οφς
ΘΟΜΑΔΑΑΝΗ
1ΝΤΙΖΟΝ651
2ΡΙΤΑΣ642
3ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.633
4ΟΠΑΒΑ606

Πρόκριση – Επόμενη Φάση
Πρόκριση – Πλέι Οφς
ΘΟΜΑΔΑΑΝΗ
1ΑΕΚ651
2ΛΟΥΝΤΒΙΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ633
3ΣΑΣΑΡΙ633
4ΣΖΤΣΕΤΣΙΝ624

Πρόκριση – Επόμενη Φάση
Πρόκριση – Πλέι Οφς
ΘΟΜΑΔΑΑΝΗ
1ΧΑΠΟΕΛ ΙΕΡΟΥΣ.651
2ΠΑΟΚ633
3ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ633
4ΜΠΕΝΦΙΚΑ615

Πρόκριση – Επόμενη Φάση
Πρόκριση – Πλέι Οφς
ΘΟΜΑΔΑΑΝΗ
1ΤΕΝΕΡΙΦΗ642
2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ642
3ΧΑΠΟΕΛ ΙΕΡ.633
4ΠΙΝΑΡ ΚΑΡΣΙΓΙΑΚΑ624

Πρόκριση – Προημιτελικά
ΘΟΜΑΔΑΑΝΗ
1ΜΟΥΡΘΙΑ642
2ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.642
3ΧΑΠΟΕΛ ΧΟΛΟΝ642
4ΑΕΚ606

Πρόκριση – Προημιτελικά
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ78-88 (ΠΑΡ)
EC -2ος ΟΜ
ΑΡΗΣΓΚΡΑΝ ΚΑΝΑΡΙΑ66-82
ΒCL – 1ος
ΛΕ ΜΑΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙ96-68
ΒCL – 2ος
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.ΟΠΑΒΑ115-66
ΒCL – 4ος
ΑΕΚΛΟΥΝΤΒΙΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ84-79
ΒCL – 7ος
ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪΠΑΟΚ77-88
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΜΠΑΓΕΡΝ78-71
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ68-77
EC -2ος ΟΜ
ΛΙΕΤΚΑΜΠΕΛΙΣΑΡΗΣ84-74
ΒCL – 1ος
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΣΖΟΜΠΑΘΕΛΙ87-70
ΒCL – 2ος
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.ΡΙΤΑΣ78-76
ΒCL – 4ος
ΣΑΣΑΡΙΑΕΚ79-83
ΒCL – 7ος
ΜΠΕΝΦΙΚΑΠΑΟΚ94-72
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ83-69
ΜΙΛΑΝΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ65-53
EC -2ος ΟΜ
ΑΡΗΣΤΟΥΡΚ ΤΕΛΕΚΟΜ68-66
ΒCL – 1ος
ΟΥΝΙΚΑΧΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙ81-64
ΒCL – 2ος
ΝΤΙΖΟΝΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.88-80
ΒCL – 4ος
ΣΖΤΣΕΤΣΙΝΑΕΚ77-86
ΒCL – 7ος
ΠΑΟΚΧΑΠΟΕΛ ΙΕΡΟΥΣ.66-84
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΠΑΡΤΙΖΑΝ98-94 ΠΑΡ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ81-86 ΠΑΡ
EC -2ος ΟΜ
ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒΑΡΗΣ63-80
ΒCL – 1ος
ΣΖΟΜΠΑΘΕΛΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙ87-90
ΒCL – 2ος
ΡΙΤΑΣΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.77-75
ΒCL – 4ος
ΑΕΚΣΖΤΣΕΤΣΙΝ86-64
ΒCL – 7ος
ΠΑΟΚΜΠΕΝΦΙΚΑ76-74
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΝΑΝΤ. ΕΦΕΣ75-57
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΜΠΑΣΚΟΝΙΑ95-81
EC -2ος ΟΜ
ΑΡΗΣΚΛΟΥΖ ΝΑΠΟΚΑ59-61
ΒCL – 1ος
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΛΕ ΜΑΝ78-86
ΒCL – 2ος
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.ΝΤΙΖΟΝ68-71 ΠΑΡ
ΒCL – 4ος
ΑΕΚΣΑΣΑΡΙ110-79
ΒCL – 7ος
ΧΑΠΟΕΛ ΙΕΡΟΥΣ.ΠΑΟΚ71-61
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ79-77
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ80-72
EC -2ος ΟΜ
ΜΠΟΥΤΟΥΤΣΝΟΣΤΑΡΗΣ63-65
ΒCL – 1ος
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΙΚΑΧΑ76-73
ΒCL – 2ος
ΟΠΑΒΑΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.97-100 ΠΑΡ
ΒCL – 4ος
ΛΟΥΝΤΒΙΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚΑΕΚ83-79
ΒCL – 7ος
ΠΑΟΚΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ79-85
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE (7η)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΜΠΑΣΚΟΝΙΑ74-75
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛ.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ85-99
EC -2ος ΟΜ (7η)
ΜΠΟΥΡΓΚΑΡΗΣ72-65
BCL -2ος Γύρος – 11ος ΟΜ (1η)
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΧΑΠΟΕΛ ΙΕΡ.75-77 ΠΑΡ
BCL -2ος Γύρος – 11ος ΟΜ (1η)
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.ΑΕΚ80-79
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE (8η)
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ74-79
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΖΑΛΓΚΙΡΙΣ Κ.73-71
EC -2ος ΟΜ (8η)
ΑΡΗΣΡΑΤΙΟΦΑΡΜ ΟΥΛΜ88-99
BCL -2ος Γύρος – 11ος ΟΜ (2η)
ΤΕΝΕΡΙΦΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙ89-68
BCL -2ος Γύρος – 12ος ΟΜ (2η)
ΧΑΠΟΕΛ ΧΟΛΟΝΑΕΚ79-68
ΜΟΥΡΘΙΑΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.90-81
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE (9η)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤ.88-83
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛ.90-76
EC -2ος ΟΜ (9η)
ΤΡΕΝΤΟΑΡΗΣ69-67
BCL -2ος Γύρος – 11ος ΟΜ (3η)
ΠΙΝΑΡ ΚΑΡΣΙΓΙΑΚΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙ93-88
BCL -2ος Γύρος – 12ος ΟΜ (3η)
ΑΕΚΜΟΥΡΘΙΑ79-84
ΧΑΠΟΕΛ ΧΟΛΟΝΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.65-74
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE (10η)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΖΑΛΓΚΙΡΙΣ Κ.89-72
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΑΛΕΝΘΙΑ90-73
EC -2ος ΟΜ (10η)
ΓΚΡΑΝ ΚΑΝΑΡΙΑΑΡΗΣ93-65
BCL -2ος Γύρος – 11ος ΟΜ (4η)
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΠΙΝΑΡ ΚΑΡΣΙΓΙΑΚΑ76-73
BCL -2ος Γύρος – 12ος ΟΜ (4η)
ΑΕΚΧΑΠΟΕΛ ΧΟΛΟΝ108-112 ΠΑΡ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΜΟΥΡΘΙΑ79-78
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE (11η)
ΠΑΡΤΙΖΑΝΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ92-87 ΠΑΡ
ΜΟΝΑΚΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ85-77
EC -2ος ΟΜ (11η)
ΑΡΗΣΛΙΕΤΚΑΜΠΕΛΙΣ69-60
BCL -2ος Γύρος – 11ος ΟΜ (5η)
ΧΑΠΟΕΛ ΙΕΡ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ61-76
BCL -2ος Γύρος – 12ος ΟΜ (5η)
ΜΟΥΡΘΙΑΑΕΚ100-89
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.ΧΑΠΟΕΛ ΧΟΛΟΝ92-93
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE (12η)
ΑΝΑΝΤ. ΕΦΕΣΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ71-68
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ71-77
EC -2ος ΟΜ (12η)
ΤΟΥΡΚ ΤΕΛΕΚΟΜΑΡΗΣ85-95
BCL -2ος Γύρος – 11ος ΟΜ (6η)
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΤΕΝΕΡΙΦΗ90-82
BCL -2ος Γύρος – 12ος ΟΜ (6η)
ΑΕΚΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.67-79
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ78-90
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΜΠΑΓΕΡΝ77-69
EC -2ος ΟΜ
ΑΡΗΣΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ93-71
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΒΙΛΛΕΡΜΠΑΝΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ81-89
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΒΑΛΕΝΘΙΑ56-63
EC -2ος ΟΜ
ΚΛΟΥΖ ΝΑΠΟΚΑΑΡΗΣ90-74
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ69-67
ΜΟΝΑΚΟΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ90-91
EC -2ος ΟΜ
ΑΡΗΣΜΠΟΥΝΤΟΥΤΣΝΟΣΤ76-75
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΒΙΛΛΕΡΜΠΑΝΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ73-85
ΜΙΛΑΝΟΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ68-76
EC -2ος ΟΜ
ΑΡΗΣΜΠΟΥΡΓΚ68-76
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ67-94
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤ.82-65
EC -2ος ΟΜ
ΡΑΤΙΟΦΑΡΜ ΟΥΛΜΑΡΗΣ66-86
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΜΙΛΑΝΟ79-74
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ75-73
EC -2ος ΟΜ
ΑΡΗΣΤΡΕΝΤΟ84-77
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΜΟΝΑΚΟ75-73
ΒΑΛΕΝΘΙΑΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ81-82
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ86-78
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΝΑΝΤ. ΕΦΕΣ83-76
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ80-69
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΜΟΝΑΚΟ88-63
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ89-72
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΑΡΤΙΖΑΝ84-71
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ90-75
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ90-85
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΜΙΛΑΝΟ79-62
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛ.101-87
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ Κ.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ80-68
ΜΠΑΓΕΡΝΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ72-76
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ74-63
ΒΑΛΕΝΘΙΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ65-78
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ86-97
ΖΑΛΓΚΙΡΗΣ Κ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ76-95
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΙΛΛΕΡΜΠΑΝ85-67
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛ.74-69
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ71-65
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΑΝΑΝΤ. ΕΦΕΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ85-72
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤ.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ76-89
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΒΙΛΛΕΡΜΠΑΝ80-64
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ89-81
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΠΑΡΤΙΖΑΝΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ69-74
ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛ.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ79-81
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ86-89
ΜΠΑΓΕΡΝΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ75-82
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ84-81 ΠΑΡ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛ.84-75
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.ΤΕΛ. ΣΚΟΡ
EUROLEAGUE
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒΜΠΑΣΚΟΝΙΑ113 – 85
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛΟΝΙΑ64-67
2ΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛΟΝΙΑ89-77
NBA
ΔΥΣΗ
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΙΟΥ ΟΡΛΕΑΝ ΠΕΛ.ΛΟΣ ΑΝΤΖ. ΛΕΪΚΕΡΣ106-110
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
ΣΑΚΡΑΜΕΝΤΟ ΚΙΝΓΚΣΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΕΪΤ ΓΟΥΟΡ.118-94
2ΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΙΟΥ ΟΡΛΕΑΝ ΠΕΛ.ΣΑΚΡΑΜΕΝΤΟ ΚΙΝΓΚΣ105-98
ΑΝΑΤΟΛΗ
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ 76ΕΡΣΜΑΪΑΜΙ ΧΙΤ105-104
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
ΣΙΚΑΓΟ ΜΠΟΥΛΣΑΤΛΑΝΤΑ ΧΟΚΣ131-116
2ΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΜΑΪΑΜΙ ΧΙΤΣΙΚΑΓΟ ΜΠΟΥΛΣ112-91
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.1ος ΑΓ2ος ΑΓ3ος ΑΓ4ος ΑΓ5ος ΑΓ6ος ΑΓ7ος ΑΓ
BCL
ΛΕ ΜΑΝΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.0-1 (68-78)0-2 (91-78)
ΡΙΤΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙ0-1 (92-110)0-2 (83-80)
ΠΑΟΚΤΟΦΑΣ0-1 (63-95)1-1 (87-88 ΠΑΡ)1-2 (71-84)
EC
ΠΡΟΜΕΤΕΪΑΡΗΣ95-67
ΝΒΑ
ΔΥΣΗ
ΟΚΛΑΧΟΜΑ ΣΙΤΙ Θ.ΝΙΟΥ ΟΡΛΕΑΝ ΠΕΛ.1-0 (94-92)2-0 (124-92)3-0 (85-106)4-0 (89-97)
ΛΟΣ ΑΝΤΖ. ΚΛΙΠΕΡΣΝΤΑΛΑΣ ΜΑΒ.1-0 (109-97)1-1 (93-96)1-2 (101-90)2-2 (111-116)2-3 (93-123)2-4 (114-101)
ΝΤΕΝΒΕΡ ΝΑΓ.ΛΟΣ ΑΝΤΖ. ΛΕΪΚΕΡΣ1-0 (114-103)2-0 (101-99)3-0 (105-112)3-1 (119-108)4-1 (108-106)
ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΤΙΜΠ.ΦΙΝΙΞ ΣΑΝΣ1-0 (120-95)2-0 (105-93)3-0 (109-126)4-0 (116-122)
ΑΝΑΤΟΛΗ
ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣΜΑΪΑΜΙ ΧΙΤ1-0 (114-94)1-1 (101-111)2-1 (84-104)3-1 (88-102)4-1 (118-84)
ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ ΚΑΒ.ΟΡΛΑΝΤΟ ΜΑΤΖΙΚ1-0 (97-83)2-0 (96-86)2-1 (121-83)2-2 (112-89)3-2 (104-1033-3 (103-96)4-3 (106-94)
ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΝΙΚΣΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ 76ΕΡΣ1-0 (111-104)2-0 (104-101)2-1 (125-114)3-1 (92-97)3-2 (106-112)4-2 (115-118)
ΜΙΛΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΚΣΙΝΤΙΑΝΑ ΠΕΪΣ.1-0 (109-94)1-1 (108-125)1-2 (121-118)1-3 (126-113)2-3 (115-92)2-4 (120-98)
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.1ος ΑΓ.2ος ΑΓ.3ος ΑΓ.4ος ΑΓ.5ος ΑΓ.6ος ΑΓ.7ος ΑΓ.
EUROLEAGUE
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣΜΠΑΣΚΟΝΙΑ1-0 (90-74)2-0 (101-90)3-0 (98-102)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ0-1 (87-91)1-1 (95-79)1-2 (85-83)2-2 (88-95)3-2 (81-72)
ΜΟΝΑΚΟΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ0-1 (91-95)1-1 (93-88)1-2 (89-78)2-2 (62-65)2-3 (79-80 ΠΑΡ1)
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ0-1 (75-77)1-1 (77-69)2-1 (80-82)2-2 (92-58)2-3 (59-63)
EC
ΠΑΡΙΧΟΥΒ. ΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑ86-70
ΧΑΠΟΕΛ Τ.Α.ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ89-94
ΜΠΟΥΡΓΚΠΡΟΜΕΤΕΪ95-82
ΚΛΟΥΖ ΝΑΠ.ΛΟΝΤΟΝ ΛΑΪΟΝΣ79-91
BCL
ΤΕΝΕΡΙΦΗΤΟΦΑΣ1-0 (83-77)1-1 (90-81)2-1 (78-55)
ΒΟΝΝΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙ1-0 (89-78)1-1 (90-62)1-2 (77-89)
ΜΟΥΡΘΙΑΛΟΥΝΤΒΙΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ1-0 (98-72)2-0 (72-85)
ΟΥΝΙΚΑΧΑΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.1-0 (67-54)2-0 (83-90)
ΝΒΑ
ΔΥΣΗ
ΟΚΛΑΧΟΜΑ ΣΙΤΙ Θ.ΝΤΑΛΑΣ ΜΑΒ.1-0 (117-95)1-1 (110-119)1-2 (105-101)2-2 (96-100)2-3 (92-104)2-4 (117-116)
ΝΤΕΝΒΕΡ ΝΑΓ.ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΤΙΜΠ.0-1 (99-106)0-2 (80-106)1-2 (90-117)2-2 (107-115)3-2 (112-97)3-3 (115-70)3-4 (90-98)
ΑΝΑΤΟΛΗ
ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣΚΛΙΒΕΛΑΝΤ ΚΑΒ.1-0 (120-95)1-1 (94-118)2-1 (93-106)3-1 (102-109)4-1 (113-98)
ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΝΙΚΣΙΝΤΙΑΝΑ ΠΕΪΣ.1-0 (121-117)2-0 (130-121)2-1 (111-106)2-2 (121-89)3-2 (121-91)3-3 (116-103)3-4 (109-130)
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.1ος ΑΓ.2ος ΑΓ.3ος ΑΓ.4ος ΑΓ.5ος ΑΓ.
EUROLEAGUE
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ87-76
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ73-57
EC
ΠΑΡΙΛΟΝΤΟΝ ΛΑΪΟΝΣ1-0 (99-86)2-0 (85-93)
ΜΠΟΥΡΓΚΜΠΕΣΙΚΤΑΣ1-0 (86-74)1-1 (82-71)2-1 (89-63)
BCL
ΤΕΝΕΡΙΦΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙ97-93
ΜΟΥΡΙΑΟΥΝΙΚΑΧΑ74-80
ΝΒΑ
ΔΥΣΗ
ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΤΙΜΠ.ΝΤΑΛΑΣ ΜΑΒ.0-1 (105-108)0-2 (108-109)0-3 (116-107)1-3 (100-105)1-4 (103-124)
ΑΝΑΤΟΛΗ
ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣΙΝΤΙΑΝΑ ΠΕΪΣ.1-0 (133-128)2-0 (126-110)3-0 (111-114)4-0 (102-105)
ΓΗΠΕΔΟΥΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.1oς ΑΓ.2ος ΑΓ.3ος ΑΓ.4ος ΑΓ.5ος ΑΓ.
EUROLEAGUE
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ80-95
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ87-84
EC
ΠΑΡΙΜΠΟΥΡΓΚ1-0 (77-64)2-0 (81-89)
BCL
ΤΕΝΕΡΙΦΗΟΥΝΙΚΑΧΑ75-80
EUROPE C.
ΤΣΕΜΝΙΤΖΜΠΑΧΤΣΕΣΕΧΙΡ85-74105-95 ΠΑΡ (95-84)
ΝΒΑ
ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣΝΤΑΛΑΣ ΜΑΒ.1-0 (107-89)2-0 (105-98)3-0 (99-106)3-1 (122-84)4-1 (106-88)
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ: Πλέι Οφς – Πλέι Άουτ
ΤΙΤΛΟΙΟΜΑΔΑ (ΧΡΟΝΙΑ)
18ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣ (1957, 1959, 1960, 1961, 1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1968, 1969, 1974, 1976, 1981, 1984, 1986, 2008, 2024)
17ΜΙΝΕΑΠΟΛΙΣ / Λ.Α. ΛΕΪΚΕΡΣ (1949, 1950, 1952, 1953, 1954, 1972, 1980, 1982, 1985, 1987, 1988, 2000, 2001, 2002, 2009, 2010, 2020)
6ΣΙΚΑΓΟ ΜΠΟΥΛΣ (1991, 1992, 1993, 1996, 1997, 1998),
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ / ΣΑΝ ΦΡΑΝΤΖΙΣΚΟ / ΓΚ. ΣΤΕΪΤ ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ (1947, 1956, 1975, 2015, 2017, 2018)
5ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ ΣΠΕΡΣ (1999, 2003, 2005, 2007, 2014)
3ΣΙΡΑΚΙΟΥΖ ΝΑΣΙΟΝΑΛ / ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ 76ΕΡΣ (1955, 1967, 1983),
ΦΟΡΤ ΓΟΥΕΪΤ / ΝΤΙΤΡΟΪΤ ΠΙΣΤΟΝΣ (1989, 1990, 2004),
ΜΑΪΑΜΙ ΧΙΤ (2006, 2012, 2013)
2Ν. Γ. ΝΙΚΣ (1970, 1973),
ΜΙΛΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΚΣ (1971, 2021),
ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΡΟΚΕΤΣ (1994,1995)
1ΚΛΙΝΕΛΑΝΤ ΚΑΒ. (2016), ΣΑΝΤ ΛΟΥΙΣ / ΑΤΛΑΝΤΑ ΧΟΚΣ (1958), ΜΠΑΛΤΙΜΟΡ ΜΠΟΥΛΕΤΣ (1948),
ΜΠΑΛΤΙΝΜΟΡ / ΟΥΑΣ. ΜΠΟΥΛΕΤΣ / ΟΥΙΖΑΡΝΤΣ (1978), ΣΙΑΤΛ ΣΟΥΠΕΡΣ. / ΟΚΛΑΧΟΜΑ ΣΙΤΙ ΘΑΝΤΕΡ (1979),
ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΡΕΪΛ ΜΠΛΕΪΖ. (1977), ΝΤΑΛΑΣ ΜΑΒ. (2011), ΡΟΤΣΕΣΤΕΡ ΡΟΓΙΑΛΣ / ΣΑΚΡΑΜ. ΚΙΝΓΚΣ (1951), ΤΟΡΟΝΤΟ ΡΑΠ. (2019)
ΤΙΤΛΟΙΟΜΑΔΑ (ΧΡΟΝΙΑ)
11ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ (1964, 1965, 1967, 1968, 1974, 1978, 1980, 1995, 2015, 2018, 2023)
8ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ (1961, 1963, 1969, 1971, 2006, 2008, 2016, 2019)
7ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (1996, 2000, 2002, 2007, 2009, 2011, 2024)
6ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ (1977, 1981, 2001, 2004, 2005, 2014)
5ΠΑΛΑΚΑΝΕΣΤΡΟ ΒΑΡΕΖΕ (1970, 1972, 1973, 1975, 1976)
3ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (1997, 2012, 2013), ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ (1966, 1987, 1988),
ΡΙΓΑ (1958, 1959, 1960), ΣΠΛΙΤ (1989, 1990, 1991)
2ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ (2003, 2010), ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛ. (1998, 2001), ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ (2021, 2022),
ΠΑΛΑΚΑΝΕΣΤΡΟ ΚΑΝΤΟΥ (1982, 1983), ΤΣΙΜΠΟΝΑ (1985, 1986)
1ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ (2017), ΝΤΙΝΑΜΟ ΤΙΦΛΙΔΑΣ (1962), ΖΟΥΒΕΝΤΟΥΤ ΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑ (1994),
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ (1999), ΜΠΟΣΝΑ (1979), ΒΙΡΤΟΥΣ ΡΟΜΑ (1984), ΠΑΡΤΙΖΑΝ (1992),
ΛΙΜΟΖ (1993)
ΤΙΤΛΟΙΟΜΑΔΑ (ΧΡΟΝΙΑ)
4ΒΑΛΕΝΘΙΑ (2003, 2010, 2014, 2019)
2ΛΙΕΤΟΥΣ ΡΙΤΑΣ (2005, 2009), ΚΙΜΚΙ (2012, 2015)
1ΧΑΠΟΕΛ ΙΕΡΟΥΣ. (2004), ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ (2006), ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ (2007),
ΖΟΒΕΝΤΟΥΤ ΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑ (2008), ΟΥΝΙΚΣ ΚΑΖΑΝ (2011), ΛΟΚΟΜ. ΚΟΥΜΠΑΝ (2013),
ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ (2016), ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ (2017), ΝΤΑΡΟΥΣΑΦΑΚΑ (2018),
ΜΟΝΑΚΟ (2021), ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛΟΝΙΑ (2022), ΓΚΡΑΝ ΚΑΝΑΡΙΑ (2023),
ΠΑΡΙΣΙ (2024)
ΤΙΤΛΟΙΟΜΑΔΑ (ΧΡΟΝΙΑ)
2TENEΡΙΦΗ (2017, 2022),
ΣΑΝ ΠΑΜΠΛΟ ΜΠΟΥΡΓΟΣ (2020, 2021)
1ΑΕΚ (2018), ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛ. (2019), ΒΟΝΝΗ (2023), ΟΥΝΙΚΑΧΑ (2024)
ΤΙΤΛΟΙΟΜΑΔΑ (ΧΡΟΝΙΑ)
1ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ (2016),
ΝΑΝΤΕΡ (2017),
ΒΕΝΕΤΣΙΑ (2018),
ΣΑΣΑΡΙ (2019),
ΝΕΣ ΖΙΟΝΑ (2021),
ΜΠΑΧΤΣΕΣΕΧΙΡ ΚΟΛΕΓΙ (2022),
ΑΝΒΙΛ ΒΛΟΤΣΛΑΒΕΚ (2023),
ΤΣΕΜΝΙΤΖ (2024)
1 2 3 4

ΩΠ! Σε βλέπω, μη κλέβεις!